Lojistik
  Yalım Grubu’nun geniş hizmet yelpazesinde önemli bir yer tutan Flio Kiralama, zengin araç parkı ile hizmet vermektedir.Filo Kiralama, bir operasyonel kiralama çeşidi olup araç ihtiyaçlarının satın alınmadan, uzun vadeli kiralama yoluyla her türlü işletim hizmetlerinin giderilmesidir.

Son yıllarda çok büyük oranda büyüyen bu sektör, sağladığı avantajlar nedeniyle farklı meslek grupları tarafından giderek artan bir talep görmektedir. Filo kiralamanın avantajları şu şekilde sıralanabilir:Araç alımları peşin değil, banka kredisi ile bile gerçekleşse dahi bir peşinat verilmesi gerekir. Hâlbuki filo kiralama işlerinde kiralar aylık olarak ödendiğinden toplu para çıkışı olmaz.
 

Zamanla ince çamur ve kumla kaplanan bitki ve hayvan kalıntıları, sıcaklık ve bakterilerin etkisinde yağ ve gaz zerrecikleri haline gelmiş, içinde bulundukları "tortul kütleler" den ayrılarak başka tortul kütlelere doğru süzülmüştür. 

 

Petrolün oluşumu hakkında en geçerli kuram (teori) budur. Yağ ve gaz zerreciklerinin sonradan süzüldükleri tortul kütleler, genel olarak kireçtaşı ve kumtaşıydı. Yani gözenekli (küçük-mesamatları olan) kütlelerdi. Yağ, bu gözeneklerden geçebiliyordu. Petrolün oluşumuyla ilgili bu teori "örgensel kuram" ya da "organik teori" diye tanımlanmaktadır.

 

 

 

 

 

 

Yalım Grubu Resmi Web Sitesi © Copyright 2012.Tüm Hakları Saklıdır.
TELEFON & FAKS: +90(276) 618 35 44 /+90(276) 618 35 54
ADRES : Atatürk Mah. Gazi Bulvarı No:260/C  Sivaslı / UŞAK